Kurumsal

Hedefimiz, şu aşamada dünyada da eşi ve benzeri olmayan, bir POC (Proof of Concept) merkezi olmaktır.

Networkmas, 2017 yılında Murat Atıf Sayar tarafından kurulmuş bir şahıs firmasıdır. 

Şu aşamada butik bir sistem entegratörü gibi hareket etmekte olup, uzman olduğu çözüm ve ürünlerde müşterilerine hizmet vermektedir.

Temel felsefesi, müşterilerine ürün satmak değil, asıl ihtiyacı tam olarak anlamak ve doğru çözüm veya ürünlerle bu ihtiyacı gidermektir. Bu yüzden Networkmas iyi bir dinleyici ve sonrasında çözüm sağlayıcıdır. Bu felsefeyi gerçekleştirebilmek için, disiplinli ve düzenli çalışma sistemi, her müşteriye aynı standartta hizmet, hizmet sınırlarının belirlenmiş olması ve bilinen konularda hizmet ilkelerine sıkı sıkıya bağlıdır.

Hedefi, şu aşamada dünyada da eşi ve benzeri olmayan, bir POC (Proof of Concept) merkezi olmaktır. Bu hedefi gerçekleştirildiğinde, müşterilerin sadece bir randevu alarak bu merkeze gelip, kendi platformlarına herhangi bir kurulum yapmadan, istedikleri çözüm veya ürünleri, istenilen senaryolar dahilinde online test edebilecekleri, ürün uzmanlarından direkt bilgi alabilecekleri bir ortam oluşturmak ve bu ortamın 5 yıldızlı bir otel kalitesinde tüm servisleri de (1-1 toplantı odaları, müşteri çalışma ofisleri, müşteri bulk datası testleri için demo platformlar, yiyecek-içecek, konaklama gibi servisleri) vermesini sağlamaktır.

Bu hedeflere giderken beraber çalışacağı yol arkadaşlarında ise özellikle; disiplinli, sorumlu, vaz geçmeyen, cesaretli, kararlı, bilgili ve bilgili kişiye saygı gösteren, tecrübeli, titiz ve temiz iş yapan nitelikleri aramakta, bu özellikleri taşıyan personeli bünyesine katmaktadır.

Networkmas Bilişim Teknolojileri

Kilometre Taşları

İş ortağı olduğumuz markalarla sizlere en uygun teknoloji çözümleri sunmaya çalışıyoruz.

Konularında profesyonelliği tartışılmaz markalarla, yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz.

Online olarak yazılım ürünleri lisanslarını açtığımız mağazalardan kredi kartı ile hemen satın alabilirsiniz.

Networkmas Güncel Google Analytics Raporu (Ziyaretçi Analizi)

Aşağıdaki rapor, Networkmas’ın Google Analytics site istatistiklerinin online olarak gösterildiği bir rapordur. Microsoft Power BI ile hazırlanmış olup, sizde kendi intranet veya web ortamlarınızda bu tarz raporlar istiyorsanız, danışmanlık hizmeti için lütfen bizimle satis@networkmas.com üzerinden irtibata geçiniz.

eSTORE