Netwrix Auditor | Kurumsal Denetleme Uygulaması

Firma Hakkında
Kuruluş yılı: 2006
Genel merkezin bulunduğu yer: Irvine, California,
Küresel müşteri tabanı: 8.000'in üzerinde,
Müşteri desteği:%97 müşteri memnuniyetiyle 24/5 global destek,
Tanınırlık: Redmond Magazine, SC Magazine, WindowsIT Pro ve diğerlerinin 105 sanayi ödülü ile ABD'de en hızlı büyüyen yazılım şirketleri arasında.

Hemen Test Edin!

Netwrix Auditor'u test etmek istiyorsanız 3 farklı yol mevcuttur. Hazır, kurulu sisteme bağlanabilirsiniz (Online TestDrive), Kendi ortamınıza hazır kurulu Netwrix'i download edebilirsiniz (Virtual Appliance) veya tüm altyapıyı siz hazırlayarak standart setup dosyasından kurulum yapabilirsiniz.
Online TestDrive

Açılan linkten, kısa bir kayıt işleminden sonra sisteme giriş yapabilirsiniz. Virtual bir server olduğu için ve her bağlantıda session restart olduğu için istediğiniz değişiklikleri yaparak, sistemi test edebilirsiniz. Yaptığınız işlemler saklanmaz, browser'ı kapattığınızda tüm session kaydınız silinir.

Netwrix Virtual Apliance

Karşınıza çıkan linkte, kısa bir kayıt işleminden sonra Download Manager programı sistemize yüklenir. Sonrasında ise, altyapınıza uygun VMware veya Hyper-V üzerinde kurulmuş olan Netwrix Auditor + SQL Server Express konfigürasyonunu, Active Directory'nize alarak, sistemi test edebilirsiniz.

Download Netwrix Auditor Setup

Karışına çıkan linkte, kayıt işleminden sonra Netwrix Auditor Setup dosyasını sisteminize download edebilirsiniz. Sonrasında standart kurulum işlemlerini yaparak, sisteminizi manuel konfigüre etmeniz gerekmektedir.

Ön Sipariş / Fiyat Talebi

Aşağıdaki linklerden, NETWORKMAS Müşteri Portalı'na bağlanarak Netwrix Auditor'un liste fiyatlarına ulaşabilir, ön sipariş verebilirsiniz. Size proje fiyatı çalışabilmemiz için, ön sipariş formundaki iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanızı rica ederiz. Ön Sipariş talebi tarafımıza ulaştıktan sonra, istediğiniz modüllerle ilgili proje fiyatı çalışması yapılarak size bilgi verilecektir.
Netwrix Auditor Liste Fiyatları

Netwrix Auditor Liste Fiyatları, USD üzerinden belirtilmiş olup, ücretlere KDV dahil değildir.

Ön Sipariş / Fiyat Talebi >

Açılacak olan linkten lütfen talep ettiğiniz ürünleri seçerek, ön siparişinizi tamamlayın. Talebiniz bize ulaştıktan sonra, proje fiyatlarınız hazırlanacak ve teklifimiz tarafınıza ulaştırılacaktır.

Netwrix Auditor Türkçe Forum'una katılarak, aklınızdaki soruları buraya iletebilir, cevapları takip edebilirsiniz.

Zamanla daha çok kişiye ulaşmasını istediğimiz forum içerisine, önemli ipuçlarını eklemeye çalışacağız.

Netwrix Auditor Türkçe Forum

Netwrix Auditor Webinarlarına katılarak, gelişmelerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, ilgili webinara register olmaktır.

Aşağıdaki listeden gerçekleşecek webinarları takip edebilirsiniz.

Netwrix Auditor Webinar

Netwrix Auditor ile ilgili hazırlanmış sunumlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Netwrix Auditor Sunumlar